KONST / Litografier / Litografi 13016069
nr 1301 6069
Litografi
Upsala. Ej signerad. Motivet: 50x75 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:24:13
17/1 12:38:42
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".